Vinylové schody a renovace schodiště

Díky bohatým zkušenostem s pokládkami podlah nabízíme i obklady schodů vinylem, dřevem či PVC. Vinylový obklad je vhodný jak na nový betonový podklad, tak při renovaci stávajícího schodiště. Pokud zrovna plánujete nové podlahy, lze ve stejném dekoru obložit i schodiště.

K obložení schodů používáme vinyl lepený, click systém či vinylové schodnice a schodové nášlapy. Používáme také laminátové podlahydřevěné podlahy a na přání zákazníka lze schody obložit i PVC.

Existuje řada možností, jak schody obložit. Můžete mít vinylové s chody s nosem či bez nosu. Podstupnice mohou být bílé, šedé z betonové stěrky nebo ve stejném dekoru jako nášlapy. Také pro boční ukončení schodů se nabízí několik možností. Lze nařezat proužky samotného vinylu ve stejném dekoru, nebo ukončení za pomoci soklových lišt. A samozřejmě existuje i více způsobů bočního ukončení, například pomocí schodové lišty pro vinylové podlahy. Nabízíme veškeré potřebné příslušenství.

Pokud vás naše práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme na míru šité, komplexní služby – od zaměření přes výpočet spotřeby materiálů až po samotnou pokládku. Pokud si chcete schody obložit svépomocí, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného materiálu.

Podívejte se na ukázky z realizací.

schodiste6 schodiste9

schodiste8 schodiste5