Rezidenční a interiérové dveře

Dodáváme a montujeme kvalitní rezidenční a interiérové dveře od spolehlivých a prověřených dodavatelů. Interiérové dveře si můžete prohlédnou v našem podlahovém studiu nebo v katalogu níže. Vybírat můžete z různých dekorů dřeva, najdete u nás jednobarevné dveře i s dekoračním sklem. V nabídce nechybí ani posuvné dveře do interiéru, které jsou vhodné, když potřebujete ušetřit místo nebo hledáte zajímavý dekorační prvek.

Specializujeme se také na rezidenční interiérové dveře, které se hodí jako vchodové dveře v bytových domech. Nabízíme rovněž vnější vchodové dveře, které jsou ideální do zastřešených vstupů do domu (nejsou vhodné pro přímý kontakt s vodou). A nechybí ani technické dveře, které mohou být odolné například proti požáru.

Dveře do interiéru jsou vyrobené z borového dřeva s certifikací FSC. Výplň rámu je vždy pevná, může být z papírové voštiny, děrované dřevotřísky nebo masivní plné dřevotřísky. Obklad je z HDF desek, které jsou následně upravené laminováním, nástřikem apod. Samotná konstrukce a zvolená výplň dveří má vliv na jejich životnost, funkčnost, ale i na izolování hluku. Kvalita výplně a celkově zvoleného materiálu a dekoru samozřejmě ovlivňuje i cenu.

Pro více informací nebo vypracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Zde si můžete prohlédnout vybrané online katalogy na interiérové dveře a zárubně nebo technické dveře a zárubně.
S výběrem vám rádi poradíme.

Interiérové dveře pro inspiraci: